Czech English

Kapičky Joalis

Jedním z nejdůležitějších prostředků k odstranění zdravotních obtíží, jsou preparáty Joalis. Jsou to čistě přírodní produkty, zpracované unikátní technologií, jenž má schopnost ukládat holografické informace o toxinech do nosiče informací, kterými jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace mozek navádí svůj imunitní systém k vylučování toxinů a látek, které nejsou našemu tělu vlastní a příslušný toxin tak tělo vyloučí svými vlastními silami. Užívání jedné detoxikační kůry trvá okolo 1,5 měsíce.

 

joalis-metabol2

 

U kapiček Joalis je největší výhodou jejich snadná a elegantní aplikace. Tyto preparáty jsou na základě různých výzkumů, vyvíjeny již více než 13 let. Nemají žádné vedlejší účinky. Pouze stimulují organismus, aby vylučoval toxiny sám, pomocí imunity. Proto je tento způsob velmi šetrný k lidskému tělu a nedochází zde ani k aplikaci různých chemických látek jako při polykání prášků...

Dalším, neméně účinným pomocníkem k dosažení zdraví je změna životního stylu a stravovacích návyků. Je až k nevíře jak strava ovlivňuje náš organismus a psychiku. Jsme to, co jíme (a pijeme). Převzetí zodpovědnosti za vlastní zdraví je první a nejdůležitější krok na cestě za kvalitnějším životem. Více info..

Zjistěte, jak budeme postupovat...